thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. logo

Projekt koordinátor

  • Cég neve

    thyssenkrupp Materials Hungary Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 15. kerület

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A thyssenkrupp Materials Hungary Zrt. tagja a világ egyik legjelentősebb acélipari konszernjének, a nemzetközi thyssenkrupp csoportnak. A több, mint 100 éves múlttal rendelkező piacvezető vállalat nemcsak acél, hanem könnyű- és színesfém, valamint műanyag kereskedelmével is foglalkozik országos lefedettséggel, továbbá a kapcsolódó szolgáltatások széles körét kínálja.

Teljes munkaidős foglalkoztatás

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel kapcsolattartás, partnerkapcsolatok ápolása
  • Vevői árajánlatok, megrendelések, reklamációk és szerződések kezelése, vállalatirányítási rendszerben feldolgozása
  • Forgalom és rendelések folyamatos nyomon követése
  • Kapcsolattartás bérmunkapartnerekkel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal (Logisztika, Pénzügy, IT, QM)
  • Projektmenedzser munkájának támogatása
  • Indirekt anyagok beszerzése

Szakmai elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-3 éves tapasztalat hasonló munkakörben

Készségbeli elvárások:

  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Műszaki beállítottság
  • Precizitás

Előny, de nem elvárás:

  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XV. kerület

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, 13. havi fizetés
  • Céges konditerem szaunával
  • Éves csapatépítő rendezvények
  • Megbízható, nemzetközi háttérrel rendelkező munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Várjuk fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.