Projekt koordinátor

  • Cég neve

    PHARMA ARTISTICA Kft.

  • Munkavégzés helye

    6725 Szeged

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Fő feladataid:
  • Megrendelői igényeknek megfelelően marketing eszközök legyártatása, ezek területi leosztása, eljuttatása patikákba. Ezen folyamatok minden részletére kiterjedő önálló koordinálása.
  • Ennek megfelelően fő feladata kapcsolattartás a megrendelőkkel és alvállalkozókkal. Fontos, hogy a partnerekkel való kommunikáció gördülékeny, pontos és hatékony legyen.
  • A logisztikai feladatok összehangolása kiemelt fontosságú.
  • A párhuzamosan futó különböző projektek átlátása, egyidejű kezelése napi szintű feladat.
  • Az egyes projektekhez tartozó adminisztratív feladatok pontos elvégzése.

Elvárások

  • Profi excel felhasználói szint
  • Mind önálló munkavégzésben, mind csapatmunkában remek
  • Magabiztos, jókedélyű, határozott, gördülékeny kommunikációs készségű
  • Minimum érettségi bizonyítvánnyal rendelkezik
  • Magasfokú szervezőkésség
  • A multitasking legyen az életed része :)

Előnyt jelent

  • Minimum 1 éves releváns munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó humorérzék, laza attitűd
  • Nyitottság az újdonságokra
  • Szeretsz és tudsz gyorsan tanulni
  • Pozitív életszemlélet

Amit kínálunk

Bejelentett 8 órás munkaviszony, egy műszakban, hétvégén pihenés.

Céginformáció

Szegedi székhelyű BTL (POS) marketinggel foglalkozó reklámügynökség vagyunk. Cégünk a legnagyobb hazai gyógyszerpiaci szereplőknek a meghatározó POS beszállítója.
15 éve tervezünk és valósítunk meg patikai trade marketing kampányokat.
Folyamatosan tanulunk és alkalmazkodunk a változó piaci környezethez.
Ezek a változások kifejezetten izgalmassá, érdekessé teszik mindennapjainkat. Aki nálunk dolgozik, soha nem unatkozik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!