Projekt asszisztens

  • Cég neve

    MFS Defense Zrt.

  • Munkavégzés helye

    3332 Sirok, 1002/35 hrsz.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beruházási projekthez kapcsolódóan mérföldkövek, intézkedések határidejének nyomon követése
  • ütemtervek készítésében való részvétel
  • projekt háttér dokumentációjának vezetése
  • heti- és havi riportok elkészítése

Elvárások

  • Microsoft Project vagy azzal egyenértékű projektirányítási szoftver magabiztos használata.
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • megfelelő analitikus, adminisztratív képességek
  • felsőfokú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkalehetőség egy speciális, nemzetközileg elismert cégnél
  • jó hangulatú, dinamikus csapat
  • izgalmas projekt mentén személyes fejlődési lehetőség,
  • rendkívül értékes tapasztalat szerzés nagy értékű beruházás lebonyolításában
  • aktív angol nyelvhasználati lehetőség
  • munkába járás támogatása nettó 47 Ft/km
  • teljesítményalapú-, szociális- és egyéb juttatások
  • MFS Elismerési Program, élménynapok

Céginformáció

SIROKI LŐSZERGYÁR: MEGHATÁROZÓ MÚLT – BIZTOS JÖVŐ

Projekt asszisztenst keresünk vállalatunk legjelentősebb beruházásához, amely új- gyártóépület-gyártósorok és technológia mellett jelentős létszámfejlesztést jelent a magyarországi stratégiai lőszergyártás bővítése céljából. Ha Te is szeretnél részt venni ebben a kihívásokkal teli, nem szokványos technológiai és stratégiai bővítésben, JELENTKEZZ!

Egertől 25 km-re, Sirokban található az MFS Defense Zrt., hazánk egyetlen nagy volumenű lőszergyára. A Beretta Holding büszke tagjaként, 70 éves múlttal és megbízható márkáinkkal egyre nagyobb szerepet töltünk be a nemzetközi piacokon. Küldetésünk fókusza a nálunk dolgozók és a termékeinket vásárlók érdekei. Minőségi termékeinket hatósági és személyi védelmi feladatok ellátásához, valamint sportlövők és vadászok szenvedélyének megéléséhez biztosítjuk.

Csapatunk támogatja a speciális iparágunk iránt érdeklődőket belső fejlődési- és előre lépési lehetőséggel, jutalmazza az innovációt, és megbecsüli az elkötelezett kollégákat.

Ismerj meg minket: https://mfs-ammunition.com/