Projekt koordinátor (mezőgazdaság)

  • Cég neve

    MATE Agrárcsoport Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Heves megye, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A mezőgazdasági szektorban a kijelölt projektek teljes körű tervezése, ütemezése és nyomon követése.
  • Kapcsolattartás a projektben részt vevő csapattagokkal, vezetőséggel és külső partnerekkel.
  • Rendszeres jelentések készítése a projekt előrehaladásáról és állásáról.
  • A projekt költségvetésének megtervezése, nyomon követése és a költségek ellenőrzése.
  • A minőségbiztosítási előírások betartása és a projekt során végzett munkák minőségének ellenőrzése.
  • A potenciális kockázatok azonosítása és kockázatkezelési tervek kidolgozása.
  • A projekt minden szakaszának részletes dokumentálása és a kapcsolódó dokumentumok kezelése.
  • A projekt végeredményének értékelése és tapasztalatok összegzése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (előnyben részesítjük a mezőgazdasági, agrárgazdasági vagy projektmenedzsment területen szerzett diplomát).
  • Legalább 3 éves tapasztalat projektmenedzsment vagy projekt koordináció területén.
  • Kiváló szervezési és kommunikációs készségek.
  • Erős problémamegoldó képesség és kockázatkezelési tapasztalat.
  • Kiváló időgazdálkodási készségek és a határidők betartása.
  • Magabiztos MS Office ismeretek, különösen Excel és Project használatában.

Előnyt jelent

  • Az agrárszektorban megszerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Innováció és Technológia: Az agrárium területén való folyamatos fejlődés és technológiai előrelépések részese leszel
  • Kiemelkedő Szakmai Fejlődés: Lehetőséget kínálunk szakmai előmenetelre és folyamatos tanulásra a mezőgazdaság változatos területein
  • Csapatmunka és Közösség: A MATE Agrárcsoportnál egy összetartó és támogató csapat tagjává válhatsz, ahol az együttműködés és a közösség fontos értékek.
  • Versenyképes fizetés
  • Telefon
  • Cafetéria
  • Fejlődési lehetőség

Céginformáció

A MATE Agrárcsoport a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem 100%-os tulajdonában álló cégcsoport, mely a mezőgazdaság kiemelt ágazataiban folytatja tevékenységeit a növénytermesztéstől kezdve a vetőmagnemesítésen át az élelmiszeripari kutató szolgáltatásokig bezárólag. Fókuszban a magyar mezőgazdaság értékeinek innováción alapuló megőrzése áll, ahol a tudomány valóban összetalálkozik a gyakorlattal.
MATE Agrárcsoport, Társ a mezőgazdaságban

Munkavégzés helye: Gyöngyös-Gödöllő