Projekt kontroller

  • Cég neve

    Hays Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1054 Budapest, Akadémia utca 6.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Részletes termékköltség-számítások elvégzése, figyelembe véve az anyagköltségeket, munkaerőköltségeket, gyártási költségeket és más releváns tényezőket
  • Költségstruktúrák elemzése során a potenciális költségmegtakarítások azonosítása az egész termék életciklusában
  • A projekt nyereségességének figyelemmel kísérése az akvizíciók és a további termékéletciklus keretében
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel a költségcélok meghatározásában
  • Rendszeres riportok, jelentések készítése és elemzése

Elvárások

  • Pénzügyi területen szerezett felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év tapasztalat termelési controlling területen
  • Erős MS Excel tudás
  • Középszintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok
  • Jó csapat
  • Versenyképes bér; cafeteria csomag, bónusz

Céginformáció

A piacvezető autóipari gyártó partnerünk Projekt Kontroller munkatársat keres budapesti csapatába..