Projekt kontroller

  • Cég neve

    EN-CO Software Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1113 Budapest, Bocskai út 77-79.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- A cégcsoport projektjeinek gazdasági ellenőrzése/támogatása
- Projektek pénzügyi eredményeinek értékelése
- Projektportfólióhoz kapcsolódó statisztikák készítése, mutatószámok nyomon követése a rendelkezésre álló adatok alapján
- Külső és belső projektek pénzügyi tervezésének támogatása, ellenőrzése
- Projektek nyomon követése, adminisztráció ellenőrzése, szoros együttműködés a projekt felelősével és a pénzügyi területtel
- Projektauditokban való részvétel
- Projektértékelésekből származó következtetések levonása, ajánlások készítése
- Sales, értékesítés támogatása a gazdasági, kontrolling területekhez kapcsolódó ad-hoc feladatokkal
- Részvétel az üzletiterv-készítésben és a cash-flow-tervezésében

Elvárások

- Gazdasági ismeretek
- 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
- Projektmenedzsment-módszertanok ismerete
- Magabiztos MS Office programhasználat, kiemelten Excel, MsProject
- Precizitás, rendszerszemlélet, analitikus készség

Előnyt jelent

- SQL, BI ismeretek
- angol nyelvismeret

Amit kínálunk

- 8 órás bejelentett, határozatlan idejű munkaviszony
- Hibrid munkavégzés
- Belső oktatások, tudásmegosztás
- Változatos projektekben való részvétel, fejlődési lehetőség
- Összetartó, támogató csapat
- Jó hangulatú munkahely, rendszeres közösségi, csapatépítő programok

Céginformáció

Az EN-CO Software Zrt. egyedi szoftverek tervezésével, fejlesztésével, üzemeltetésével, valamint a teljes folyamat menedzselésével foglalkozó cég, projekt kontroller munkatárssal szeretné bővíteni a csapatát.
A kiemelkedő szakmai színvonalat szem előtt tartó, elhivatott és támogató csapatunk tagjaként leendő kollégánk változatos projektekben vesz majd részt, az egyedi, izgalmas feladatok sikeres megoldásához nélkülözhetetlen folyamatos tudásbővítés pedig biztosítja számára a fejlődési lehetőséget. Hisszük, hogy az optimális munkakörülményeken túl a kellemes környezet is roppant fontos szerepet játszik a hosszú távú együttműködésben, ezért olyan céges programokat és belső rendezvényeket szervezünk munkatársainknak, mint a brunchok, tematikus napok, borkóstolók, családi napok, társasjátékestek vagy online kihívások.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes önéletrajzát!