Projekt értékesítő

  • Cég neve

    NEWERGIES Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Lehetséges partnerek felkutatása
  • Bejövő megkeresések/leadek kezelése
  • Tárgyalások, felmérések lebonyolítása
  • Napelemes kiserőművek és energiatároló rendszerek értékesítése ipari szereplőknek
  • Ajánlati anyagok, kalkulációk és szerződések elkészítése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Minimum 5 év B2B területen szerzett értékesítői/ügyfélmenedzser tapasztalat
  • Energiaipari tapasztalat vagy műszaki affinitás
  • Aktív kapcsolati rendszer KKV-kal és Nagyvállalatokkal
  • Nagy értékű (100 millió forint feletti) projektek kezelése, értékesítése
  • Magas szintű MS Office programismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált, kreatív gondolkozásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Ipari napelemes és/vagy energiatároló rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Pályázati és/vagy műszaki szemlélet

Amit kínálunk

  • Kiemelt értékesítési potenciállal rendelkező piac
  • Erős marketing tevékenység a magas számú lead generálás érdekében
  • Az iparágunkban egyedülálló tervezői és engedélyezői háttér
  • Pályázatírói háttér
  • Fix és teljesítményarányos bérezés
  • Fiatalos csapat
  • Változatos munkakörülmények
  • Irodai és otthoni munkavégzés lehetősége
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: mobiltelefon, laptop, autó
  • Stabil, folyamatosan fejlődő és bővülő cég

Céginformáció

Magyarország egyik piacvezető ipari napelemes és energiatároló rendszerekkel foglalkozó cége, a NEWERGIES Kft. KKV és Nagyvállalati projekt értékesítő kollégát keres.

A megújuló energia iparág kiemelt eredményeket ért el az ipari fogyasztók körében, és köszönhetően a különböző piaci ösztönzőknek a jövőben is hasonlóan erős fejlődés várható.

Amennyiben otthonosan mozogsz az üzleti világban és részt szeretnél venni a magyar ipari vállalatok zöld átállásában, jelentkezz cégünkhöz értékesítőnek!

Jelentkezés: önéletrajzzal, bérigény megjelölésével és motivációs levéllel.