Projekt-értékesítő (Délkelet-Magyarország)

  • Cég neve

    Kingspan Kereskedelmi Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye, Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Pest megye

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Kingspan Kereskedelmi Kft, 1965-ben Írországban alapított vállalat, fejlett szigetelési és épületburkolati megoldások globális vezetője. Több mint 80 országban, 212 gyárral folytatjuk a termelést és +22.000 munkavállalót foglalkoztatunk.
Küldetésünk, hogy felgyorsítsuk a nettó nulla kibocsátású jövő megvalósítását, amelynek középpontjában az    emberek és a bolygó jóléte áll (Planet Passionate Program).

Főbb feladatok, munkák

  • Az építőipari, elsősorban acélszerkezet gyártó, csarnoképítő, könnyűszerkezetes épületeket kivitelező ügyfelek felkutatása, megnyerése és a cég által igényelt egyéb marketinggel összefüggő tevékenység
  • A cég termékeinek értékesítése
  • Kereskedelmi folyamatok irányítása
  • Tervezőkkel, kivitelezőkkel és beruházókkal való kapcsolat kiépítése
  • Termékbemutatók, prezentációk megszervezése és lebonyolítása
  • Ügyfelek látogatása Délkelet-Magyarország egész területén

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú szakírányú végzettség (építőipari vagy kereskedelmi)
  • Legalább 3 éves építőipari vagy kereskedelemi szektorban szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos, precíz és felelősségtudatos munkavégzés
  • Önállóság és proaktivitás
  • Stratégiában való gondolkodás
  • Komplexitás és struktúráltság
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Utazási hajlandóság napi szinten

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Felsőfokú Szakirányú végzettség (építőipari és / vagy kereskedelmi)
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Építőipari iparágban szerzett +3 éves területi képviselői vagy értékesítői tapasztalat
  • Építőipari kereskedelmi szektor ismerete
  • Délkelet-Magyarország régió ismerete

Amit kínálunk

  • Multinacionális környezet
  • Magas felszereltséggel rendelkező vállalati gépjármű, akár a betanulási időszak alatt, magánhasználatra is.
  • Céges mobil telefon és laptop
  • Mobilmunkavégzés
  • Versenyképes jövedelem és kimagasló teljesítményalapú bónuszrendszerben való részvételi lehetőség
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatkör
  • Cafeteria
  • Cégcsoporton belüli fejlődési lehetőség
  • Dolgozóink számára biztosított ingyenes oktatásokon való részvétel

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!