Projekt előkészítő (Villamosmérnök)

  • Cég neve

    EXTOR Energy Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Az EXTOR Energy Zrt. egy dinamikusan fejlődő, 100%-ban magyar tulajdonban lévő Vállalat, melynek tevékenysége kiterjed a napenergia hasznosítására, naperőművek tervezésére és kivételezésére, az ehhez kapcsolódó eszközök szállítására, telepítésére és üzemeltetésére.

Kiemelt szakértelemnek, professzionális eszközöknek, összehangolt együttműködésnek és jó hangulatú Csapatmunkának köszönhetően az elmúlt két évben több, nagy volumenű – 20-50 MW-os kivitelezés – projektben is bizonyítottunk országosan.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új kollegát keresünk az alábbi munkakörbe:

PROJEKT ELŐKÉSZÍTŐ
(VILLAMOSMÉRNÖK)

Feladatok:

  • A naperőművek tervezéséhez és kivitelezéséhez kapcsolódó üzleti és műszaki folyamatok megismerése után a vállalkozási és projektmérnök munkatársak támogatása
  • Árajánlatok készítése
  • Műszaki megoldások kidolgozása
  • Műszaki egyeztetés a megrendelőkkel
  • Kapcsolattartás gyártókkal, beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetési csomag
  • Cégeszközök (mobiltelefon, céges gépkocsi)
  • Szakmai fejlődési lehetőség (kidolgozott karrier rendszer)
  • Igényes munkakörnyezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki előkészítő