Projekt előkészítő

  • Cég neve

    PLÁR Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Lakatos utca

  • Fizetés

    Bruttó 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Rendelések, ajánlatok kezelése
  • Felmérések, elszámolások összeállítása
  • Beérkezett árajánlatok feldolgozása, összehasonlítása
  • Megbízások nyomon követése a kivitelezés lezárásáig
  • Költségvetések készítése, mennyiségek kiszámítása
  • Ügyfelekkel, építésvezetőkkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Minimum középfokú építőipari technikus végzettség
  • Aktuális anyagismeret
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Precíz és önálló, gyors és igényes munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek (World, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent

  • Építő- vagy építészmérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Helyszíni és projekt lebonyolításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Gyakorlott kollégák által biztosított szakmai támogatás, részletekre kiterjedő, alapos betanítás
  • Fiatalos, dinamikusan fejlődő szervezet
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Családias, jó hangulatú csapattal várunk
  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú tervek,- folyamatban lévő projektjeink mellett, több projekt fejlesztése és indítása is szerepel a jövőbeli terveink között
  • A munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítjuk számodra,- munkavédelmi felszerelés, laptop, céges telefon

Céginformáció

www.plar.hu

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja önéletrajzát.