Projekt asszisztens

  • Cég neve

    Sonepar Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Mechwart András utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projekt csoport, valamint a Projektvezető műszaki feladatainak elősegítése, napi munkájának asszisztenciája
  • Projekthez kapcsolódó adminisztratív és dokumentációs teendők összefogása, koordinálása, átadási dokumentációk, teljesítési igazolások előkészítése
  • Üzleti ajánlatok, árajánlatok, szerződések, előkészítése, számlázási folyamat támogatása
  • Anyagrendelések elkészítése, nyomon követése
  • Közreműködés és együttműködés a többi üzletág dolgozóival
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal szóban és írásban
  • A csoport adminisztrációs infrastruktúrájának fenntartása
  • Általános dokumentációs és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 1 éves tapasztalat projekt asszisztensi/asszisztensi tevékenység területén
  • Erős felhasználói/haladó szintű számítástechnikai ismeret (kiemelten Microsoft Office programok)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság, szervezőkészség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Kiváló koncentrációs, figyelemösszpontosító képesség
  • Jó problémamegoldó képesség, konfliktuskezelés
  • Talpraesett, rugalmas, határozott személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Microsoft AX ismerete
  • Minimum alapfokú angol nyelvismeret
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Amit kínálunk

  • Versenyképes, komplex juttatási csomag (alapbér, teljesítményarányos bónuszrendszer)
  • Cafeteria, céges mobiltelefon
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Közvetlen munkahelyi légkör
  • Kihívásokkal teli munkakör, komplex feladatok

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Sonepar Group a világ piacvezető villamossági nagykereskedelmet folytató vállalata, mely 40 országban működik, 45 000 munkatársat foglalkoztat, 2023-ban 33,3 milliárd eurós forgalmat ért el.
Cégünk, mint helyi vállalkozás, villamossági anyagok teljes termékválasztékát forgalmazza professzionális felhasználók számára.
www.sonepar.hu

Önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével kérjük, mindenképpen csatolja.