Projekt asszisztens

  • Cég neve

    NEWERGIES Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Közreműködés a projektek áramszolgáltatói engedélyeztetési folyamatainak lebonyolításában
  • Határidők nyomon követése
  • Áramszolgáltatókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Tervezés és engedélyeztetési osztály munkájának támogatása
  • Egy-egy projekt tervezési/kivitelezési időszakában szerzett tapasztalatok gyűjtése, rendszerezése

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Office felhasználói színtű ismerete (Word, Excel, Outlook, Teams)
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, precizitás, határidők betartása

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Komoly szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Céges mobiltelefon, laptop

Céginformáció

A NEWERGIES Kft. ipari méretű napelemes és energiatároló rendszerek projekt menedzsmentjével, tervezésével és telepítésével foglalkozik. Célunk, hogy segítsünk ügyfeleinknek átállni a fenntartható energiaforrásokra, és hozzájáruljunk a zöld energia terjedéséhez.
Keresünk egy elkötelezett és felelősségteljes projekt asszisztenst teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban, aki részt vesz napelemes rendszerek áramszolgáltatói engedélyeztetésében, adminisztratív feladatok ellátásában.

Jelentkezés: önéletrajzzal, bérigény megjelölésével és motivációs levéllel.