Projekt asszisztens

  • Cég neve

    NEMATECH Kft.

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest, Fehér út 10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A projekt vezető támogatása a projekt módszertanával és az eljárásaival összhangban a projekt megvalósítása érdekében.
  • A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuknak irányítása.
  • Megtervezi, nyomon követi és ellenőrzi az erőforrások, valamint a kapcsolódó költségkeretek felhasználását.
  • Együttműködik és kommunikál a szervezet bármely szintjén dolgozó munkatársaival a megfelelő figyelemfelhívás, tájékoztatás és erőforrás-tervezés érdekében.
  • Támogatja a projekt vezetőt, hogy minden hozzá tartozó projektet határidőre, a megadott hatókörben, minőségben és költségvetésen belül teljesítsenek.
  • Kapcsolattartás a megbízóval, érintett részlegekkel, illetve külsős partnerekkel.
  • A tevékenységek pontos specifikálása, ütemezése.
  • Projekttel kapcsolatos dokumentációk elkészítése, elkészíttetésnek felügyelte pl.: (FMEA, PPAP, „Change-Log”, Gantt, kalkuláció).
  • Szükség esetén utazás a projekt helyszínére, vagy a projektet érintő helyszínekre.
  • Projekt átadása a gyártásnak.

Elvárások

  • Mérnöki végzettség (gépészmérnök / mechatronikai mérnök / villamosmérnök)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (napi szintű használat)
  • Kiváló kapcsolatteremtő készség, pozitív hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség
  • Magasfokú flexibilitás munkavégzés során
  • Magabiztos számítógéphasználat (MS Office – Outlook, Excel, Word, Teams)
  • Precíz, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Teljes munkaidős bejelentés
  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bérezés megegyezés szerint
  • havi 30.000 Ft Cafeteria juttatás SZÉP kártyára a második hónaptól
  • Utazási költségtérítés

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Részletes információkért látogasson el a www.nematech.hu oldalra.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatolja magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát bruttó bérigény megjelölésével.
(A beérkezett pályázati anyagokat az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény és a GDPR rendelet alapján és az abban rögzítettek szerint kezeljük.)