Projekt asszisztens

  • Cég neve

    Bio-Fungi Kft.

  • Munkavégzés helye

    2338 Áporka, Szabadság telep

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Társaságunk műszaki vezetője mellé keresünk olyan fiatal, lelkes projekt asszisztenst, aki a társaságunk által tervezett műszaki fejlesztések, beruházások megvalósításában, és lebonyolításában aktívan részt vesz.
  • Részt veszel a kivitelezők pályáztatásában és kiválasztásában;
  • Kapcsolatot tartasz a hatóságokkal az építési engedélyek, használatbavételi engedélyek ügyintézésben;
  • A projekt vezető iránymutatása alapján előkészíted a beruházások kivitelezési folyamatát;
  • Naprakészen tartod a műszaki dokumentációkat, Te felelsz majd pontos adminisztrációért;
  • Te fogod ellenőrizni a kivitelezők munkáját,tehát sokat leszel kint a " terepen";
  • Kapcsolatot tartasz társaságunk többi ágazatával a beruházások, kivitelezések határidőre történő befejezése érdekében.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség ( vagy gépész, vagy építész, vagy elektromos szakterületen),
  • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet támogató számítógépes programok (E-napló, Excel, Word,) ismerete
  • Műszaki rajzolvasás
  • Jó munkabíró és problémamegoldó képesség, rugalmas, megbízható, csapatban együttműködő és terhelhető személyiség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • 3 – 5 év munkatapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • ArchiCad, AutoCAD ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség, gyakorlat szerzési lehetőség kivitelezésekben
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú, biztos jövő
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdés
  • Céges laptop, telefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A jövő élelmiszerét termesztjük!”
Kik vagyunk?
Közel 30 éve működő magyar családi vállalkozás, amely közel 400 főt foglalkoztat.
Számítógép-vezérelt, holland típusú gombafarmjaink, a komposztot világgyártók oltóanyagával előállító, zárt hőkezelőink, valamint az ellenőrzést végző kémiai-analitikai laboratóriumunk garantálja partnereink megelégedettségét a világ 10 országában.

A " Jelentkezem" gombra kattintás után küldje el részünkre angol nyelvű önéletrajzát.