Projekt asszisztens, adminisztrátor

  • Cég neve

    OROSházaGLAS Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Váci út 92.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a folyó projekteket adminisztratív oldalról támogatod
  • felügyeled a projektekhez tartozó dokumentációk meglétét
  • összeállítod a projekt átadási dokumentációkat
  • irodaüzemeltetési és irodavezetői teendőket látsz el
  • támogatod a divízióvezető, a projektvezetők, építésvezetők munkáját
  • folyamatos kapcsolatot tartasz a pénzügyi, munkaügyi osztállyal
  • felügyeled a menetlevelek szakszerű vezetését
  • általános adminisztratív feladatokat látsz el
  • használod a vállalatirányítási rendszert

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • van legalább középfokú végzettséged
  • jól tudsz rendszerezni
  • precíz, pontos munkavégzés jellemez
  • csapatban és önállóan is megállod a helyed
  • hatékony kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban is
  • van angol nyelvtudásod
  • haladó szinten kezeled az Office programokat

Előnyt jelent

  • ha van építőipari vagy egyéb műszaki tapasztalatod

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahelyet
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Versenyképes fizetést és cafeteriat
  • Céges mobiltelefont
  • Változatos, motiváló, magas színvonalú, kihívásokkal teli feladatokat
  • Nagy presztízsű hazai és külföldi projektekben való részvételt
  • Fejlődési lehetőséget

Céginformáció

„Az üveg a fény világa”

Magyarország piacvezető, üvegépítészettel foglalkozó szakkivitelező vállalataként fontos számunkra, hogy lépést tartsunk a világ építészeti trendjeivel és a legújabb technológiákat, anyagokat felhasználva vagy saját fejlesztéseket alkalmazva magas színvonalú szolgáltatást nyújtsunk nemzetközi és hazai megrendelőink számára. A szakma élvonalát képviselő, magasan képzett csapatunkba most Projekt asszisztens, adminisztrátor kollégát keresünk.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva küldött szakmai Önéletrajzzal lehet.