Projekt adminisztrátor (Termelés)

  • Cég neve

    AGS Tool Service Kft.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Zanati út 51.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Projektekkel kapcsolatos szervezési, kommunikációs, valamint pénzügyi és beszerzési feladatok ellátása
- Projekt határidők felkövetése
- Vevőkkel / Beszállítókkal való kapcsolattartás
- Műszaki csapat és a vevők közötti kommunikáció fenntartása
- Emlékeztetők, státuszjelentések a vevők számára (Heti fényképes riportok)
- Dokumentáció kezelés
- Üzem és a pénzügy közötti kommunikáció (számlázások, szállítólevelek, megrendelések)

Elvárások

- felsőfokú végzettség
- számítógépes ismeretek (Excel, Office)
- jó szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség
- projektszemléletű, önálló munkavégzésre képesség
- Angol nyelvtudás (középfok C) -> napi használat szükséges szóban és írásban!
- kitűnő szervezési és adminisztratív képesség

Előnyt jelent

- Német nyelvtudás
- Dolgoztál már üzemi környezetben a projektvezetés területén
- Műszaki végzettség előnyt jelent
- Projekt management ismeretek

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Stabil kiszámítható munkahely
- Folyamatos szakmai és soft-skill képzések
- Fiatal, családias légkör és összetartó csapat (negyedéves csapatépítőkkel)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az AGS Tool Service Kft. a fröccsöntő szerszámgyártás egyik meghatározó szereplője a magyarországi műanyag ipari piacon. A csapat szerszám gyártásával, javításával és tartalék alkatrészek gyártásával foglalkozik. 750 négyzetméteres üzemben, fiatalos és innovatív 22 kollégával. Stabil vevői körrel rendelkezik cég emiatt válságálló és kiegyensúlyozott növekedésre képes a jelenlegi válságokkal terhelt években is. A cég projekt intenzív működése miatt, folyamatosan új szakmai kihívásokkal találkozik csapat, ami mindenkit fejlődésre inspirál, főleg azokat akik nem szeretik a monoton munkavégzést. A vevői portfólió 25%-a Csehországból, Szlovákiából és Ausztriából való, emiatt napi szinten kell tudni angolul telefonálni és levelezni.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja angol és magyar nyelvű Önéletrajzát és motiváció levelét.