Project Manager (Real Estate)

  • Cég neve

    Diepeveen & Partners Kft

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Kassák Lajos utca

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Ingatlanok vonatkozásában tervezett műszaki fejlesztések, átalakítások előkészítésében való részvétel.
  • Beruházások és bérleményi kiépítések megszervezése, bonyolítása és felügyelete
  • A potenciális bérlőjelöltek illetve a Megbízó számára space plan készítése (Meglévő alaprajzon a falak kiosztása, újra pozícionálása, faláttörések és nyílászárók feltüntetése)
  • Tervezési program összeállításában való részvétel.
  • Projektekre, előzetes költségbecslés készítése.
  • Műszaki ütemtervek elkészítése/elkészíttetése, felügyelete, betartatása.
  • Kivitelezői és/vagy tervezői tenderek bonyolítása, árajánlatok kiértékelése, tulajdonos részére döntés-előkészítés
  • Vállakozási és megbízási szerződések előkészítése.
  • Tervezői munka teljeskörű koordinálása, tervek és költségvetés kiírások megbízói szintű ellenőrzése.
  • Projekt költségvetések összeállítása, naprakészen tartása a projekt teljes időtartamában valamint egyéb pénzügyi kimutatások készítése.
  • Kivitelezői költségvetések naprakészen tartatása és teljesítések ellenőrzése, teljesítés igazolások kiállítása.
  • Kivitelezési, helyszíni organizáció megrendelő oldali előkészítése és felügyelete.
  • Kivitelezések teljeskörű menedzselése a szakági vállalkozók és/vagy generál kivitelező teljesítésének figyelemmel kísérése, ellenőrzése.
  • Kiépítés alatt álló területek bejárása, riportok készítése, a mindenkori megbízói igények figyelembevételével.
  • Garancia menedzsment.
  • A munkafolyamatokkal kapcsolatos tervek, iratok, egyéb dokumentumok rendszerezése, archiválása.
  • Kapcsolattartás külső projekt managerekkel, tervezőkkel.
  • Jogszabályok betartása, betartásnak ellenőrzése, jogszabályi változások figyelemmel kísérése (tűz-és munkavédelem, biztonságtechnikai felülvizsgálatok, stb.)
  • Az ingatlanhoz kapcsolódó engedélyek, hatósági átadás-átvételek bonyolítása és felügyelete
  • Ingatlanügyletekhez kapcsolódó műszaki tanácsadás Megbízó felé.

Elvárások

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség (építész, vagy építő mérnök)
  • Kereskedelmi ingatlanokhoz kapcsolódó, project management, vagy műszaki előkészítésben szerzett 4-6 éves tapasztalat
  • Ingatlanpiac naprakész ismerete;
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret (szóban és írásban);
  • Precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

Irodai és retail fit-out projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős szerződéssel várunk;
  • Versenyképes bérezést kínálunk;
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes munkát végezhetsz;
  • Home office lehetőséget biztosítunk;
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapatban;
  • Családbarát munkahely;
  • Mobiltelefon és cafeteria.

Céginformáció

Ügyfelünk egy dinamikusan növekedő üzemeltető cég, amely jelenleg Project Management területen bővíti a csapatát, Capex és Fit-out beruházások kivitelezéséhez. Több energetikai és épület felújítási projektet terveznek, valamint a bérleményi kialakítások jelenleg is folyamatosak.

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja magyar, vagy angol nyelvű önéletrajzát.