Project Manager

  • Cég neve

    Padthaiwokbar Kft.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest,Lövőház utca 2-4

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

BE PART OF OUR FAMILY!

CAN'T WAIT FOR U

Tudtad, hogy Padthai Wokbar nem csak egy stílusos és népszerű étteremlánc, hanem egy kifejezetten jó hangulatú munkahely? Dinamikus csapatunkba keressük új kollégánkat.

Főbb feladatok, munkák

  • A hálózat műszaki igazgató munkájának támogatása
  •  Együttműködés a karbantartási vezetővel
  •  Az éttermi műszaki folyamatok nyomon követése
  •  Beruházások lekövetése és kimutatások készítése
  •  Hibajegyek nyomon követése és munkálatok ellenőrzése
  •  Döntés előkészítés- árajánlatok begyűjtése és összehasonlítása
  •  Munkavégzési engedélyek kezelés
  •  Céges informatikai projektek támogatása
  •  Belső adminisztrációs és IT rendszerek kezelése
  •  Igazgatóságban felmerülő projekt feladatok ellátása
  •  Nemzetközi és belföldi projektek ellenőrzése- menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Kreatív, problémamegoldó szemlélet
  •  Határozottság
  •  Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Nyílt, következetes kommunikáció
  • Önállóság, proaktivitás, rugalmasság
  •  Rendszerszemlélet
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  •  Vendéglátás területén szerzett szakmai tapasztalat
  •  Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Modern fiatalos irodai környezet a II. kerület szívében · Rendszeres továbbképzések során bővítheted szakmai tudásod, támogatjuk az egyéni fejlődést és karrierterveket
  • Korszerű laptop és mobiltelefon személyes használatra is
  • Támogató vezetőség és jól összeszokott csapat vár Rád, ahol garantáltan megtalálod a helyed ·
  • Személyzeti étkezés: napi egyszer mi álljuk a kedvenc padthai összeállításod, emellett pizza és gyümölcsnapokkal dobjuk fel a hétköznapokat ·
  • Korlátlan tea- és kávékészlet áll rendelkezésedre a közös konyhánkban ·
  • Szuper csapatépítő programokon vehetsz részt negyedéves-éves szinten

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment