HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

Project manager

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Baranya megye

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Sport támogatás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Bevezetési tervek lebonyolítása a változás- és ellátásilánc-menedzsment területén,
  • Beszerzési és SCM fókuszú informatikai projektek támogatása,
  • Folyamatgazdai titulus az üzletági beszerzési rendszerekben,
  • Új technológiák exponálása,
  • Együttműködés a vállalati IT- és különböző üzletágakkal.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági, informatikai vagy mérnök végzettség,
  • 2+ év szakmai tapasztalat Supply Chain Management területen,
  • IT területi affinitás,
  • Aktív tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Stabil háttér nemzetközileg is magasan elismert cégnél,
  • Szakmai fejlődési és karrier lehetőségek,
  • Gyermekek után járó extra támogatások,
  • Emelt mértékű alapszabadság,
  • Költözési támogatás,
  • Extra apaszabadság,
  • Éves szinten több szezonális bónusz.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló

További részletekért kérem nyomja meg a "Jelentkezem" gombot, majd csatolja szakmai önéletrajzát!