Programozó - webfejlesztő

  • Cég neve

    Ideastyle Professional Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e - 700e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Joomla rendszeren belül fogsz weboldalakat, webáruházakat és egyedi fejlesztéseket készíteni. Tehát jellemzően Joomla CMS rendszerben fogsz programozni. Nem várjuk el, hogy olyan szinten ismerd, mint mi, de ha jó fejlesztő vagy, a segítségünkkel hamar át fogod látni a felépítését.

Minden projekt más és más, mivel a tervek nagyon szépek így büszke leszel arra, amit készítettél.

Mindig vannak technológiai innovációs ötletelések házon belül és belsős fejlesztések, ahol azon dolgozunk, hogy valami újat, szebbet, jobbat alkossunk. Ha olyan típus vagy, aki szereti az újdonságokat, akkor imádni fogod.

Elvárások

  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Erős PHP tudás
  • Javascript és Jquery ismerete
  • Adatbázis műveletekhez erős MySQL
  • Erős HTML, CSS, SCSS tudás

Előnyt jelent

  • CMS rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Joomla ismerete
  • Webflow ismerete
  • GSAP ismerete

Amit kínálunk

  • Korrekt fizetés és előrelépési lehetőség
  • Napfényes, budapesti belvárosi iroda a XIII. kerületben
  • Barátságos, családias környezet
  • Home office lehetőség a hét felében
  • Változatos projektek
  • Munkádra visszajelzünk és megbecsüljük
  • Céges laptop
  • Ingyenes víz, kávé, tea és snack az irodában
  • Csapatépítő programok

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Ha olyan munkát keresel, ami változatos, büszkén tekinthetsz az eredményére, önállóan, de egy összetartó és lelkes csapat részeként dolgozhatsz, valamint nyitott vagy arra, hogy új dolgokat tanulj, akkor jó helyen jársz.

Cégünk, az Ideastyle kis- és középvállalkozások számára készít többek között olyan weboldalakat és webáruházakat, amik wow élmény adnak ügyfeleink látogatóinak és hasznos funkciókkal segítik az eredményes marketing kampányokat.

Szeretjük a látványos vizuális megoldásokat, és olyan programozó csapattagot keresünk, aki meghatározó partner tud lenni dizájn elképzeléseink életre keltésében a kódok nyelvén.

Az ideális jelölt ezért a fenti szempontok mellett precíz, logikusan gondolkozik és van szeme az esztétikai részletekre is, szívesen dolgozik és kommunikál egy csapat szerves részeként.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatold fényképes önéletrajzát.