Programozó

  • Cég neve

    EconomySoft Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • BACKEND FRONTEND SQL C
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Backend/frontend rendszereket fejlesztő cég dunaújvárosi munkahelyre programozó, szoftverfejlesztő munkatársat keres. Web, mobilfejlesztési ismeretek előnyt jelentenek. MS SQL ismeret alapelvárás. Szakmai ismereteket, tapasztalatot az Önéletrajzban kérjük részletesen bemutatni.

Elvárások

c# .net sql ismeret alap elvárás.

Amit kínálunk

Nyugodt, stabil munkahely. Lendületes magas szakmai szinvonalom dolgozó csapat.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Mi a pénzügyi-számviteli területen végzünk szoftverfejlesztést. Ügyfeleink keresik az innovációt, amelyet a szoftvereink és a ügyviteli folyamatok menedzselésével igyekszünk támogatni.

Kérjük küldje el önéletrajzát!