Production Planner

  • Cég neve

    Richter Gedeon Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Gyere és csatlakozz a 120 éves Richter Gedeon Nyrt. csapatához, Magyarország és a régió meghatározó gyógyszeripari vállalatához!

Sikerünk nem magányos hősök óriási tetteire épül, hanem arra, hogy mindenki aktívan részt vesz a közös munkában: saját csapatában és azon kívül is. Tudjuk, hogyan kell más szakmák, tudományterületek, szervezeti egységek képviselőivel hatékonyan és jó hangulatban együttműködni.

A Richter Gedeon

munkatársat keres.

Csatlakozz hozzánk

A munkakör célja a termelési folyamatok zavartalan működésének biztosítása. A Production Planner megtervezi és ellenőrzi a termelési ütemtervet, valamint reagál a változó igényekre és kihívásokra. Napi és heti ütemtervet készít a havi termelési volumenek alapján a hozzá tartozó termelőüzemekre és gépekre. Szorosan együttműködésben áll a beszerzési, a raktározási és minőségügyi területekkel a megfelelő anyagellátás érdekében.

Feladatok

  • Termelési finomütemterv készítése a havi mennyiségi igények alapján, ezek napi, heti rendszerességű karbantartása, a termelési feladatok optimális gyártási sorrendbe állítása.
  • Termelési igények és a rendelkezésre álló kapacitások összevetése, kiértékelése
  • Beszerzési, raktározási és minőségbiztosítási folyamatok nyomon követése, szükség szerinti koordinálása annak érdekében, hogy a finomütemezett gyártási program megvalósításához az alapanyagok megfelelő időben rendelkezésre álljanak.
  • Termelési tény adatok monitorozása, fő ellátási lánc mutatók nyomon követése és riportálása
  • Az ütemezéshez használt tervezési paraméterek értékelése, a tervezési pontosság fejlesztése
  • A termelési terv teljesítését akadályozó ellátási problémák előrejelzése, és feloldása

Elvárt végzettség, szakképzettség

  • Középfokú végzettség
  • Együttműködés és eredményorientáció szükséges kompetenciák
  • Termeléstervezésben, -ütemezésben szerezett legalább 2-3 éves tapasztalat
  • Termeléstervezésben használt informatikai megoldások, szoftverek ismerete

Amit kínálunk

Elkötelezett, támogató csapat és stabil, hosszú távú, nemzetközi, hazai központú munkahely, ahol az egészséged és kiegyensúlyozottságod kiemelt szerepet kap

  • Teljesítményedet a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás részvény program, törzsgárda jutalom)
  • Egészségprogrammal, helyi orvosi rendelőkkel és egészségbiztosítással gondoskodunk egészséged megőrzéséről
  • Magad és családod jóllétéhez vállalati üdülőink és ingyenes sportolási lehetőségeink (uszoda, konditerem, sportpálya) járulnak hozzá
  • Családod életét iskolakezdési támogatással és óvodánkkal támogatjuk
  • Fejlődésedet folyamatos képzésekkel támogatjuk

Várjuk jelentkezésedet, örömmel látunk a Richter család legújabb tagjaként!