Production manager

  • Cég neve

    Adecco Kft.

  • Munkavégzés helye

    8800 Nagykanizsa

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártási folyamatok operatív irányítása és optimalizálása
  • Termelési célok megvalósítása és határidők betartása
  • A termelési folyamatok hatékonyságának és minőségének folyamatos monitorozása és javítása
  • Termelési adatok elemzése és riportálása a vezetőség számára
  • Csapat motiválása, koordinálása és fejlesztése

Elvárások

  • Legalább 10 év tapasztalat termelésvezetői pozícióban
  • Jó kommunikációs és vezetői készségek
  • Kiváló problémamegoldó képesség és döntéshozatali képesség stresszes helyzetekben
  • Rugalmasság és alkalmazkodóképesség változó környezetben
  • Magas szintű szervezőkészség és precizitás
  • Műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Lean ismeretek
  • Összeszerelő/ CNC megmunkáló/ Festő/ Fröccsöntő üzemi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Vonzó alapbér
  • Éves bónusz (éves alapbér akár 25%-a)
  • Relokációs támogatás