Product designer

  • Cég neve

    Kulcs-Soft Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1016 Budapest, Mészáros utca 13.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Szeretnél olyan csapatban dolgozni, ahol a tervezés nem csak egy feladat, hanem lehetőség arra, hogy valódi hatást gyakorolj a cég több ezer ügyfelének munkájára és így vállalkozásaik sikerére? Ha igen, akkor jelentkezz a Product Desinger pozíciónkra, és színesítsd tovább a csapatunkat!

Min fogsz dolgozni Product Designerként:

  • saját termékeket fejlesztünk
  • hatással lehetsz a termékstratégia irányokra, terméktervezésre
  • komplex web-alapú szolgáltatások tervezése

Érdekelnek a részletek?

Az alábbi feladatok várnak tehát Rád:

  • ​​​Együtt fogsz dolgozni a termékcsapattal: a termékszakértőkkel, a termékmenedzserrel és a fejlesztőkkel
  • Felhasználói igények összegyűjtése a termékmenedzserekkel
  • UX fókuszú konkurencia és best practice kutatás
  • A termékkoncepció kialakítása, user journey-k és user flow-k vizualizálása
  • Low és high fidelity wireframe-k készítése, interkatív prototípus építés
  • Design system építése és gondozása, a felület komponenseinek megtervezése
  • Vázlatos tervek készítése és prezentálása a döntéshozóknak
  • UX problémák felismerése és megoldása
  • UX kutatásban való részvétel megfigyelőként
  • A/B tesztek előkészítése és kiértékelése

Elvárások

Várunk a csapatunkba, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Product Designer tapasztalat, de legalább 3+ év UI/UX Designer tapasztalat
  • Design project portfólió
  • Magabiztos wireframing tapasztalat (Figma vagy ekvivalens)
  • Erős kommunikációs készség, jól tudj csapatban dolgozni
  • Jó időbeosztás, önálló feladatmegoldás, proaktivitás

Előnyt jelent

  • Adobe Illustrator és Photoshop használat

Amit kínálunk

A tudásodért és munkádért az alábbiakat kínáljuk:

  • Modern fejlesztői környezet, lehetőség a legújabb technológiák tanulására és használatára, tudásod folyamatos fejlesztésének lehetősége
  • A munkavállaló szaktudásának szintjéhez szabott versenyképes bércsomag
  • Barátságos, támogató légkör
  • Tőzsdén 10 éve jegyzett, 35 éves múlttal rendelkező cég biztonsága a „multinacionális vállalat” attitűd nélkül
  • Jó csapatszellem
  • Érdekes, változatos projekttípusok
  • Rugalmas munkaidő, home-office lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Miért válassz minket?
A Kulcs-Soft Nyrt. a mögötte álló 35 éves tapasztalattal az egyik legstabilabb tőzsdei cég a hazai piacon. Cégünk a magyar kis- és középvállalatok számára fejleszt és forgalmaz ügyviteli szoftvereket. Napjainkra a Kulcs-Soft neve egyet jelent a mikro- kis- és középvállalkozások ügyviteli támogatását biztosító szoftverek fejlesztésével, értékesítésével, támogatásával. Közel 90 munkatárssal működünk, ügyfeleink száma pedig meghaladja a 60.000-t.

Nálunk a leggyakoribb idő a jövő idő,

  • ezért mindig új projekteken dolgozunk,
  • de fontosnak tartjuk, hogy a haladás mellett megőrizzük a kis- és középvállalkozásokra jellemző családias légkört is,
  • amihez elengedhetetlen a változatos tapasztalattal és szaktudással rendelkező kollégák jelenléte, lelkesedése és fejlődni akarása.