Product Application Engineer

  • Cég neve

    ETN MAGYARORSZÁG Kft.

  • Munkavégzés helye

    9028 Győr, Olaj utca

  • Fizetés

    Bónusz

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Piacvezető márkák termékein alapuló műszaki megoldások ajánlása az ipari szektor képviselői számára
  • Árajánlatok készítése a vevői igények figyelembevételével
  • Az ügyfelekkel és a beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások

  • Igény a folyamatos fejlődésre
  • Nyitottság a technológiai újdonságokra
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Hatékony munkavégzés egyedül és csapatban is
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban (kapcsolattartás a külföldi anyacéggel)
  • OKJ/főiskolai/egyetemi végzettség az elektrotechnika vagy automatizáció területén

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil munkáltató, hosszú távú munkalehetőség
  • Gyakorlati tapasztalatszerzés az automatizációs technológia területén
  • Lehetőség személyes és szakmai fejlődésre
  • Megbízható, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Bértárgyalás évente két alkalommal (június, december)
  • Teljesítményen alapuló bónusz évente két alkalommal (június, december)
  • Kiváló karrierlehetőség, valós karrier út

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Játéksarok

Céginformáció

Piacvezető márkák termékeinek forgalmazásával foglalkozunk az ipari automatizáció, a mérés és a szabályozás területén.
Vállalatunk a franciaországi központtal rendelkező ETN csoport tagja, mely Európa szerte közel 1000 munkatárssal, 18 országban 81 raktárból szolgáljuk ki ügyfeleinket. Az újonnan alakult magyarországi cég egy igen ambíciózus vállalkozás, mely céltudatos növekedési tervekkel készül a közeljövőre.
Teljeskörű szolgáltatást biztosítunk ügyfeleink számára, a termékek kiválasztásától és beszerzésétől egészen a technikai támogatásig. Munkánk célja az ügyfeleink segítése a modern technológiák világában.
Kiemelt partnereink, akik termékeit forgalmazzuk: Siemens, ABB, Pepperl & Fuchs, Eaton, Harting, Datalogic, Belden, Telegartner, stb.
Csatlakozz nemzetközi cégünk kis létszámú győri csapatába, ahol szakmai kihívások, dinamikus, fiatal csapat és kiváló karrierlehetőség vár!
Ha érdekel az automatizáció, szívesen vennél részt piacvezető márkák forgalmazásában, akkor várunk téged PRODUCT APPLICATION ENGINEER pozícióba!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!