Process Quality Gyakornok (WHC022100) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • Információ gyűjtés a gyártás során keletkező termékhibákról
    • Adatelemzések készítése a különböző folyamat-, és termék fejlesztésekhez
    • Minőségbiztosítás képviselete a folyamat mérnöki, és R&D projektekben
    • Hiba kimutatás és probléma nyomon követő rendszer fejlesztése

Elvárások

    • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (nappali/aktív-passzív)
    • Excel haladó szintű ismerete
    • Komplex látásmód (összefüggések észrevétele különböző adatok között)
    • Kíváncsiság és proaktivitás
    • Precizitás és pontosság
    • Heti 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk

    • Aktív betanítási folyamat, fejlődési lehetőség
    • Br. 2000 Ft/ óra
    • Betanulási idő után Home Office lehetőség
    • Valós szakmai gyakorlat, hosszú távú munka -és karrierlehetőség
    • Utazási költségtérítés
    • 2 szintes konditerem személyi edzővel, gyógytornásszal

Céginformáció

Szuper Process Quality gyakornoki lehetőség BICSKÉN!