PRIVATE BANKING FIÓKVEZETŐ - BUDAPEST

  • Cég neve

    Raiffeisen Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Nyiss ajtót a lehetőségre és építsd a karriered a Raiffeisen Private Banking csapatában!

Professzionális környezet, folyamatos innováció és technológia fejlődés miatti verseny biztosítja Számodra, hogy érdekes feladatok mentén fejleszd szakmai tudásod és vezetői karriered.

A magyar bankszektor meghatározó private banking szolgáltatója vagyunk, ügyfeleink részére 1100 milliárd forintot meghaladó vagyont kezelünk.

Célunk ügyfeleink családi vagyonának megőrzése, gyarapítása, nemzedékről nemzedékre örökítése és speciális termékigények megvalósítása.

Csapatunkba új vezetőt keresünk az alábbi munkakörbe:

 Private Banking Fiókvezető – Budapest

MI LESZ A FELADATOD?

  • Private Banking fiók stratégiai és üzleti eredményeinek megvalósításáért felelsz.
  • Aktívan részt veszel az éves tervezés során meghatározott célkitűzések teljesítésében.
  • Ellátod és irányítod a 8 fős fiók közvetlen vezetői feladatait, szakmailag támogatod a csapatodban dolgozó kollégák munkáját, összehangolod az akvizíciós és ügyfélkiszolgálási tevékenységüket.
  • Az üzletági célcsoportba tartozó, illetve összbanki cross-sell lehetőségeket biztosító ügyfeleket akvirálsz.
  • Saját ügyfélkörrel is rendelkezel. Ezen ügyfelek tanácsadója és pénzügyi bizalmasa leszel és támogatod őket jól teljesítő és biztonságos portfoliók építésében.

MIÉRT ÉRDEMES VELÜNK DOLGOZNI?

Biztonság és fejlődés:
  • Támogatjuk egyéni fejlődésed nemcsak tudásmegosztással, belső és külső tréningek segítségével is, folyamatos szakmai fejlődést biztosítunk, ahol sikereiddel, tudásoddal karrieredet folyamatosan építheted.

Támogatás és juttatások:

  • Hiszünk a hibrid munkavégzésben, flexibilis munkaidővel. Modern irodai környezetünk lehetőséget ad a csapatmunkára, ugyanakkor otthonról is szeretjük az elmélyülést igénylő feladatainkat végezni,
  • Alapbéren felül fix negyedéves pénzbeli juttatást, változatos Cafeteria elemeket (Számos lehetőség közül választhatsz, amiből akár extra szabadnapot is igényelhetsz).

Közösség és összetartás:

  •  Magas színvonalú szakmai közösség vár Rád, elérhető vezetőkkel és összetartó kollégákkal, akik segítenek a beilleszkedésedben,
  • Gyors válaszreakcióra, „fölösleges köröktől” mentes átlátható kiválasztási folyamatra számíthatsz, ahol már az első kör alkalmával a közvetlen vezetőddel merülhettek el a technikai részletekben.

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, HA...

  • Private Banking, vagy Premium Banking területen legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalatot szereztél.
  • Vezetői affinitással rendelkezel.
  • Közgazdasági vagy pénzügyi felsőfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Angol nyelvtudásod aktív, tárgyalóképes.
  • Üzleti gondolkodás jellemez, célorientált vagy.
  • Fel vagy vértezve erős szervezőkészséggel, kellő proaktivitással és meggyőző kommunikációval.
  • Alaposan ismered a pénz- és tőkepiacok működését és a befektetési termékeket.
  • Ügyfélközpontúság és kimagasló kapcsolatteremtő készség jellemez.
  • Igényes, precíz vagy munkádra és strukturáltan gondolkozol.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Befektetési tanácsadó