Preventív karbantartó

  • Cég neve

    Harman Becker Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Holland fasor 19.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártóeszközök és teszt berendezések preventív karbantartási feladatainak elvégzése
  • Gyártóeszközök és teszt berendezések mechanikus, elektromos és pneumatikus alkatrészeinek cseréje szükség esetén
  • Gép beállítások, korrekciók elvégzése a mérnökség által megadott útmutatás szerint
  • Termelési gépek beüzemelése, áttelepítése, transzferre felkészítése szükség esetén
  • Az elvégzett tevékenységek teljeskörű dokumentálása
  • Gépállásidők minimalizálása

Elvárások

  • 4 műszakos (folyamatos) munkarend vállalása
  • Szakirányú végzettség
  • MS Office ismeretek
  • Mechanikai affinitás
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás
  • Precíz munkavégzés
  • Önálló munkára hajlandóság
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • Havi bónuszt és Cafetériát
  • Emelt műszakpótlékot
  • Ingyenes céges buszjáratot majdnem 200 településről
  • Nemzetközi csapat tagjaként együttműködhetsz a világ legnagyobb autógyártóival
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Karrier és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.