Prepress, ügyfélkapcsolati koordinátor

  • Cég neve

    Schawk Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás a cég partnereivel és testvérvállalataival
  • Vevői rendelések teljes körű koordinálása és nyomon követése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív kommunikációs szintű angol és/ vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Műszaki beállítottság
  • Középfokú végzettség
  • Precizitás
  • Csapatszellem
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Képesség az önálló, felelősségteljes és minőségi munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Nyomdaiparban / grafika fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • színvonalas munkakörnyezet
  • külső és belső tréningeken való részvétel, folyamatos fejlődési lehetőség egy nemzetközileg is elismert vállalatnál
  • családias légkör
  • fiatal, lendületes, támogató csapat

Céginformáció

A Schawk világszerte több ezer munkatársat foglalkoztató multinacionális vállalat, amely elsődlegesen a csomagolóanyagok gyártásához kapcsolódóan biztosít komplex technológiai megoldásokat partnerei számára.

A Schawk Budapest piacvezető szerepet tölt be a csomagolóanyagokhoz kapcsolódó nyomdai előkészítés és flexo klisé gyártás területén, Magyarországon és a régióban egyaránt.

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a fizetési igényének megjelölésével.