X-Chem Kutatás-Fejlesztési Zártkörűen Működő Részvénytársaság logo

Preparatív vegyész

    X-Chem Kutatás-Fejlesztési Zártkörűen Működő Részvénytársaság

  • Munkavégzés helye

    1031 Budapest, Záhony utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • Szerves kémiai projektek megvalósítása
  • Szintézis utak kidolgozása és fejlesztése
  • Gyógyszerkémiai projektekben való részvétel
  • Új kémiai megoldások keresése és alkalmazása
  • Laboratóriumi munka
  • Kapcsolódó dokumentációk, riportok írása

Elvárások

Pozícióink hasonlóak, azonban a különböző szakmai felkészültség széleskörű szakirányú végzettséget igényel: vegyész, vegyészmérnök, gyógyszerész, technikusi, BSc, MSc vagy PhD fokozattal rendelkező szakemberek pályázati anyagát szívesen fogadjuk.

  • Szerves, preparatív kémiai és műszeres analitikai tapasztalat megléte szükséges a pozíciók betöltéséhez
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban

Előnyt jelent

  • Szerves és gyógyszerkémiai kutatás-fejlesztési vagy gyógyszeripari munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Munkahelyi stabilitás egy nemzetközi vállalat részeként
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag privát egészségbiztosítással
  • Széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • Részvétel a világ vezető gyógyszerkutató-fejlesztő vállalatainak projektjeiben
  • Lehetőség változatos technológiák készség szintű elsajátítására
  • Rugalmas munkaidőbeosztás
  • Kellemes, modern munkakörnyezet a Graphisoft parkban (Budapest, III. kerület)
  • Vállalati rendezvények és szervezett programok a közösségépítés támogatására

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Céges busz

Céginformáció

Vegyél részt velünk gyógyszerkutatásban, legyél részese új gyógyszerek fejlesztésének!

Vállalatunk, az X-Chem Zrt., az amerikai X-Chem vállalatcsoport tagja: vegyészeink szintetikus kémiával foglalkoznak. Cégünk Magyarországon elsősorban a korai fázisú gyógyszerkutatásokat támogatja, a legújabb technológiákra összpontosítva. Keressük leendő Preparatív Vegyész kollégáinkat Budapestre (III. Graphisoft Park).

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk az önéletrajzodat!