Prémium Italbolti Eladó

  • Cég neve

    RiMiKer Plus Kft

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Balassi Bálint utca 25.

  • Fizetés

    Bruttó 422e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

A boltban a következő feladatok, munkák várnak rád:
  • Biztosítod a vásárlóink részére a legmagasabb szintű kiszolgálást
  • Vásárlóink számára szakmai tanácsadást biztosítasz
  • Az üzletben elvégzed a napi feladatokat (online rendelések kezelése, árufeltöltés, polcok rendben és tisztán tartása stb.)
  • Kezeled a pénztárgépet
  • Kiállítod a számlákat
  • Ellenőrződ a raktárkészletet
  • Bevételezed a bejövőárut
  • Kapcsolatot tartasz a telephelyeinkkel
  • Segítséget nyújtasz a kollégáidnak
  • Ha szükséges betanítod az új kollégákat

Elvárások

  • Fontos számodra, hogy megismerd az alkoholos termékeket (ne csak inni szeress)
  • Mosolygós és energikus személy vagy, aki tud csapatban és egyedül is dolgozni
  • Ismered az Excelt és jól mozogsz a weben
  • Jól bírod a gyűrődést és a hajtást (ez a szezonokban fontos)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képességekkel rendelkezel
  • Nyitott, innovatív személyiség vagy, aki mindig szeretne valami újat tanulni
  • Társalgási szinten beszélsz angolul (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Ápolt megjelenéseddel és pozitív hozzáállásoddal képviseld üzletünket

Előnyt jelent

  • Kereskedelmi értékesítésben való tapasztalat
  • Bartenderi vagy Sommelier területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Érdekes és dinamikus munka egy fejlődő és fiatalos csapatban
  • Igényes munkakörnyezet és színvonalas vevőkör
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvezményes vásárlás
  • Kóstolókon való részvételi lehetősége
  • Szabadság rugalmas felhasználásának lehetősége
  • Üzletünk hétfőtől-szombatig 11:00-19:00 között tart nyitva (heti 5 nap)
  • Nyitottság esetén szakmai rendezvények, kitelepülések szervezésében, lebonyolításában való részvételi lehetőség
  • Próbahét lehetősége
Munkavégzés helye: 1055. Budapest, Balassi Bálint utca 25.

Céginformáció

Gyere, fedezd fel velünk a legexkluzívabb italokat a világ minden tájáról.
Mindezt egy egyedi üzletben a belváros szívében, ahol az ország egyik bár szerintünk határozottan a legnagyobb prémium italkínálatával dolgozhatsz.
Fiatalos, innovatív, szakmai csapatunk tárt karokkal vár.
Ha szeretnéd megismerni a minőségi alkoholok világát, érdeklődsz a kulináris élmények ezen ága iránt, akkor Nálunk a helyed!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével.