Prémium Egészségbiztosítási Tanácsadó

  • Cég neve

    Arrabona-Mentor Kft.

  • Munkavégzés helye

    Otthonról végezhető

  • Fizetés

    Bruttó 700e - 950e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
    • Vállalkozói
    • Home office
    • Kisgyermekeseknek
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Akár pályakezdő, akár tapasztalt szakember vagy, nálunk mindenki helyet kaphat, aki hinni akar a különbséget jelentő egészségügyi ellátásban.  Csatlakozz hozzánk, és építsd önálló karriered egy inspiráló, támogató környezetben, ahol a kiemelkedő sikerek és a személyes fejlődés garantált. Keresünk olyan tanácsadókat és vezetőket  Vas és Győr-Moson-Sopron megyében, akik online és személyes kapcsolattartásban is egyaránt otthonosan mozognak.

Elvárások

Amit Elvárunk:

  • Felsőfokú végzettség vagy releváns szakmai vizsga (pl. MNB, Pszaf).(képzési lehetőséget biztosítunk)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Professzionális megjelenés és magabiztos, üzleties fellépés
  • Erős motiváció az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára
  • Elhivatottság
  • Önállóság

Előnyt jelent

Ha szenvedélyes vagy szociális társadalmi kérdésekben, mellette dinamikus, kitartó és céljaid elérésében.

Amit kínálunk

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Önálló Karrierépítés: Alakítsd saját karrierútad rugalmas munkaidőben, kiemelkedő támogatással.
  • Prémium Termékek: Értékesíts piacvezető egészségbiztosítási termékeket, amelyek kiemelkednek minőségükkel, ügyfélközpontúságukkal
  • Versenyképes Juttatások: Magasan versenyképes jövedelem, teljesítmény alapú bónuszokkal.
  • Szakmai Fejlődés: Folyamatos képzések, személyre szabott mentorálás.
  • Technológiai Támogatás: Használhatod a legmodernebb digitális eszközöket a hatékony munkavégzés érdekében.
  • Csapatmunka és Önállóság: Dolgozzon önállóan vagy vezessen egy csapatot, miközben támogatást kap a közösségtől.

Céginformáció

Vállalatunk kiemelt területként kezeli az egészségügyi rendszer kihívásait így felmérte, hogy a minőségi egészségbiztosítás iránti igény nagyobb mint valaha. Segítünk az emberekeknek olyan egészségbiztosítást találni, mely valódi védelmet és segítséget nyújt akkor, amikor a legnagyobb szükség van rá. Minden egyes ügyfélkapcsolattal valakinek hozzájárulhatsz az életmnősége javulásához.  Ha szívügyednek tekinted az emberek jólétét, szenvedélyes és elhivatott vagy, dinamikusan növekvő aktivitásodat 2.250.000Ft bónusszal jutalmazzuk az alapbevételeden felül.

Fényképes önéletrajzot várunk