Precíziós mezőgazdasági értékesítő

  • Cég neve

    Agrárközösség Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Heves megye

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

• Online és személyes kapcsolattartás ügyfelekkel
• Online és személyes tárgyalások lebonyolítása
• Új ügyfél kapcsolatok kiépítése
• Adatbázis, CRM rendszer kezelés
• Ügyfél látogatások, igényfelmérések
• Precíziós mezőgazdasági szolgáltatások értékesítése:
            - Precíziós mezőgazdasági tanácsadás
            - Multispektrális drónos felmérés
            - Precíziós talajmintavétel
            - Menedzsment zóna lehatárolás
            - Felnőttképzések
            - Szoftver licencek

• Kapcsolattartás ügyfelekkel
• Szerződések kiállítása és kezelése, nyomonkövetése
• Kapcsolattartás a szakmai stábbal
• Riportok, kimutatások készítése
• Részvétel szakmai oktatásokon és továbbképzéseken

Elvárások

Jó kommunikációs készséged van, könnyedén beszélsz ügyfelekkel,
Értékesítői attitűddel rendelkezel,
• Ismersz valamely mezőgazdaságban használt precíziós technológiát, szoftvert vagy digitális eszközt,
• Ügyfélközpontú gondolkodásod van,
• Jó megjelenéssel rendelkezel,
• Felhasználói szintű MS Office ismerettel rendelkezel,
• B kategóriás jogosítványod van,
• Az agráriumban képzeled el a jövőt, de nem a szántóföldeken,
• Jól menedzseled az időd és nem mindent az utolsó pillanatra hagysz,
• Pozitív a hozzáállásod,
• Csapatjátékos vagy.

Előnyt jelent

• 1-3 év értékesítői területen szerzett tapasztalattal rendelkezel,
• Térinformatikai ismeret,
• Mezőgazdasági munkagép értékesítés kapcsán szerzett tapasztalatok,
• Mezőgazdasági szolgáltatás értékesítés kapcsán szerzett tapasztalatok,
• Mezőgazdasági inputanyag (műtrágya, vetőmag, növényvédőszer) értékesítés kapcsán szerzett tapasztalatok,
• Agrár szoftver ismeret (QGIS, SMS Basic, AgroVIR, Pix4D).

Irodáink:

  • 6000 Kecskemét, Halasi út 29.
  • 6300 Kalocsa, Széchenyi út 6.
  • 3200 Gyöngyös, Mátrai út 36.
  • 1037 Budapest, Szépvölgyi út 39.

Amit kínálunk

• Fix havi alapbér,
• Ezen felül plusz jutalék, amely az egyéni teljesítmény alapján alakul,
• Céges autó, mobiltelefon és laptop,
• A betanulásban tapasztalt kollégáink segítsége, támogató közeg,
• Folyamatos szakmai továbbképzés,
• Karrier és előrelépési lehetőség.

Céginformáció

PRECÍZIÓS MEZŐGAZDASÁGI ÉRTÉKESÍTŐ
(TERÜLETI KÉPVISELŐ, SALES)

PRECÍZIÓS MEZŐGAZDASÁGI SZOLGÁLTATÁSOKAT ÉRTÉKESÍTŐ KOLLÉGÁKAT KERESÜNK MEZŐGAZDASÁGI TERÜLETRE
Várjuk jelentkezését kalocsai/gyöngyösi/kecskeméti/budapesti irodánkba!
Magyarország vezető mezőgazdasági tanácsadó cége precíziós mezőgazdasági értékesítő munkakörbe új pozíciót nyit!
Az Agrárközösség precíziós gazdálkodás és agrárdigitalizáció területén az elmúlt években már sikeresen helytállt, megannyi elégedett ügyféllel.
Célunk nem kisebb, mint a teljes magyar mezőgazdaság támogatása a precíziós gazdálkodásra történő-, valamint az agrárdigitalizációs átállásban.
Most itt a lehetőség, hogy csatlakozz a területen az egyik legdinamikusabban fejlődő társasághoz.

Munkavégzés helyszíne (részaránya):
• Országosan (ügyféllátogatás) (80%)
• Kalocsa vagy Gyöngyös vagy Kecskemét (vagy Budapest) bázis, irodai feladatok ellátása esetén (20%)

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.