Praxis menedzser

  • Cég neve

    MindentMent Kft.

  • Munkavégzés helye

    1115 Budapest, Bartók Béla út

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Fontos tudni, hogy a MindentMent® nem csupán egy fogászati praxis. Olyan közösség, ahol az innováció és a szakmai fejlődés a mindennapi munka része. Gyorsan növekvő vállalatként a munkatársak beillesztése, meglévő csapat fejlesztése és képzése alapérték. Keresünk tehát olyan munkatársat, aki nem fél a kihívásoktól, és aki számára az értékteremtés és a tudásátadás egyaránt fontos.
A legfőbb feladat a több mint 50 fős fogorvosi csapat koordinálása, a rendelők operatív működésének segítése, a cég know-how színvonalának fenntartása, fejlesztése.

Feladatok
  • Fogorvos csapat koordinálása,
  • Újonnan érkező fogorvosok gyors és hatékony integrálása, felkészítése
  • Meglévő csapat továbbképzésének szervezése, mentor programok koordinációja
  • Teljesítménymérés és értékelés
  • Felmerülő kihívások gyors és hatékony megoldása
  • Heti anyagrendelések ellenőrzése és jóváhagyása
  • Szolgáltatások magas színvonalának fenntartása és folyamatos fejlesztése
  • Dokumentálás, referálás a vezetőség felé
  • A munkafolyamatok fejlesztése, optimalizálása

Elvárások

Az ideális jelölt szakmai tapasztalatot szerzett a fogászat területén, vezetői tapasztalattal rendelkezik, jól megtalálja a közös hangot az emberekkel, továbbá sok új, innovatív ötlete van, amiket eddig nem tudott (nem lehetett) megvalósítani. Mi ezeknek szívesen teret adunk.
  • Fogászati ismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Vezetői tapasztalat
  • KKV operatív vezetésben szerzett tapasztalat
  • Barátságos, megközelíthető, kedves, segítőkész személyiség

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú (startup és nem multi) cégkultúrát ajánlunk.
  • Versenyképes juttatás csomag
  • Barátságos cégvezetés
  • Stabil lábakon álló, folyamatosan fejlődő cég
  • Minden évben megpályázható ingyenes balatonfüredi nyaralás
  • Fogászati ellátás éves keretnek megfelelően (családtagoknak kedvezmény)
  • Képzések támogatása
  • Színvonalas irodai környezet, nagyon jó lokáció - XI. kerület
  • Előrelépési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények

Céginformáció

A több mint 20 éves MindentMent®, Magyarország egyik vezető, innovatív fogászati rendelőhálózata, Budapesten 7 rendelővel rendelkezik.
A szakma szerelmeseiként elhivatottan dolgozunk azon, hogy mindenki számára kiváló minőségű, megfizethető, elérhető fogászati ellátást biztosítsunk. Büszkék vagyunk rá, hogy a folyamatosan fejlődő szakmában élen járva többször is elismertek bennünket:

2023 - Az év betegbarát szolgáltatója 2023
2022 - Az év egészségügyi honlapja díj
2020 - Szerethető munkahelyek díj
2016 - Az év magánrendelője díj
2016 - Hungarian Dental Awards
2015 - Az év magánrendelője díj

Kedves, támogató csapatunkkal azért dolgozunk nap mint nap, hogy pácienseink a lehető legjobb kezekben érezzék magukat. Folyamatosan fejlődünk, több mint 150-en vagyunk, és vezetői tapasztalattal rendelkező, fogászati területhez értő középvezető munkatársat keresünk.

Tudjon meg többet rólunk honlapunkon: www.mindentment.hu

Tartson velünk ezen az izgalmas úton, legyen a csapatunk része, és segítsen nekünk abban, hogy még több embernek adhassunk vissza a mosolyát

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fényképes, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Praxis menedzser” -ként megjelölve. Továbbá, a beadott anyagban tűntesse fel nettó fizetési igényét