EDUTUS Nonprofit Közhasznú Zrt. logo

PR-marketing munkatárs / rendezvényszervező

  • Cég neve

    EDUTUS Nonprofit Közhasznú Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Családbarát, gasztro és kulturális, valamint természetjáró, természetismereti rendezvényekkel kapcsolatos feladatok szervezése, koordinálása a tervezéstől a lebonyolításig
  • Közösségi média feladatok: megfelelő fotó-videó posztolás és új készítés a rendezvényhelyszínen, szövegírás
  • Honlap frissítés, kreatív tartalommal ellátás
  • Kiajánlók készítése, frissítése, aktualizálása
  • Szolgáltatókkal, ügyfelekkel, beszállítókkal kapcsolattartás, új szolgáltatók, ügyfélkör, beszállítói kör bővítése
  • Új ötletek feldolgozása, a rendezvények minőségének folyamatos javítása, szolgáltatások és termékek fejlesztése
  • Rendezvény időtartama alatt operatív és irányítószerep betöltése
  • Rendezvényhelyszín gazdaszemlélet, karbantartások irányítása, felügyelete
  • Street food vendéglátóegység működtetése

Elvárások

  • Legalább 1 év tapasztalat rendezvényszervezés területén
  • Elsősorban Balatonfüred 20 km-es vonzáskörzetében tartózkodási vagy lakóhellyel való rendelkezés
  • Kiváló szervezőkészség és önálló problémamegoldó képesség
  • Kreatív és precíz munkavégzés
  • Rugalmasság és stressztűrő képesség
  • Kiváló kommunikációs és csapatmunka képesség
  • Megbízhatóság, komplex feladatvégzés
  • Igényes megjelenés
  • Rendezvényhez igazodó munkaidő (hétvége is)
  • Jogosítvány és saját személygépkocsi

Előnyt jelent

  • Közösségi média ismeretek
  • Fotózás, videózás vagy szövegírás terén szerzett tapasztalat
  • Honlapszerkesztési tapasztalat
  • Canva vagy bármilyen grafikai program használatában szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, inspiráló munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőségek
  • Erdei munkakörnyezet és home office
  • Rugalmas munkaidő kezelés

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Kutyabarát

Céginformáció

Csatlakozz csapatunkhoz és légy részese Balatonfüred erdei legjobb eseményeinek a GAPA Terasz és Parkerdőben! Balatonfüred 20 km-es vonzáskörzetében tartózkodási vagy lakóhellyel való rendelkezel? Izgalmas és változatos munkát keresel, ahol mindennap más és más kihívások várnak rád? Akkor ne keress tovább! Rendezvényhelyszínünk üzemeltetése során minden adott ahhoz, hogy kibontakoztasd kreativitásod és szakmai tudásod, és garantáltan nem fogsz unatkozni! Rendezvényhelyszín és fő feladatok ellátása: Balatonfüred, időnkénti megbeszélés helyszíne: Budapest.

Amennyiben úgy érzed, hogy a leendő PR-marketing munkatárs / rendezvényszervező pozíció a karriered következő lépése, akkor ne habozz, jelentkezz az állásra! Várjuk jelentkezésed az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva!