PR kommunikációs munkatárs

  • Cég neve

    Alfa Vienna Insurance Group

  • Munkavégzés helye

    1091 Budapest, Üllői út 1.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Az Alfa Cégcsoportnál tudjuk, hogy a legmagasabb színvonalú szolgáltatást csakis a legjobb kollégákkal lehet garantálni. Felkészülten és együtt, mindig egy lépéssel előrébb járhatunk másoknál és valódi értéket teremthetünk ügyfeleink számára.

Az Alfa Biztosító PR területe teljes munkaidőben munkatársat keres.

Jelentkezz, ha Te is küldetésednek érzed, hogy egy felkészült és összetartó, a személyes fejlődésedet folyamatosan támogató közegben teremts értéket mindennapi munkáddal!

Amiben SZÁMÍTUNK RÁD

  • közösségi média stratégia és koncepció elkészítésében való részvétel
  • online tartalom menedzsment (közösségi média, intranet)
  • kommunikációs anyagok megírása
  • hírlevelek készítése, grafikai anyagok szerkesztése
  • kapcsolattartás társosztályokkal, ügynökségekkel
  • nemzetközi kampányok magyarországi átvétele, szervezése
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • egyéb PR tevékenységek támogatása

Amit VÁRUNK TŐLED

  • felsőfokú végzettség kommunikáció területen
  • legalább 2-3 év ügyfél kommunikációban vagy ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • digitális kommunikáció területén szerzett tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office, Photoshop programok felhasználói szintű ismerete
  • WordPress alapismeret

Ami ELŐNY SZÁMODRA

  • pályázatodban megjelölt referencia
  • pénzügyi kommunikációs területen szerzett tapasztalat

Ami még ALFÁVÁ TEHET

  • szövegírói véna, íráskészség
  • jó interperszonális készségek
  • projektmenedzsment szemlélet
  • stratégiai gondolkodás
  • ügyfélközpontú szemlélet

Amit mindezért NYÚJTUNK

  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb biztosítójánál
  • stabil nagyvállalati háttér
  • részben otthonról történő (hibrid) munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • önálló, kreatív munkavégzés lehetősége
  • jó munkahelyi légkör