Pr és Marketingkommunikációs Menedzser

  • Cég neve

    Weinberg'93 Kft

  • Munkavégzés helye

    1124 Budapest, Alkotás utca 55.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Éves marketing és PR kommunikációs terv kialakítása és végrehajtása
  • Piackutatás, marketingelemzés, versenytárs-elemzés
  • A vállalat külső és belső kommunikációjának működtetése, fejlesztése
  • Online platformok, social media felületek menedzselése, naprakészen tartása
  • Belföldi és külföldi konferenciákon, kiállításokon és szakmai rendezvényeken való részvétel tervezése, kivitelezése
  • HR csapat támogatása állásbörzéken való részvételben
  • Employer Branding stratégia kidolgozása
  • Céges rendezvények, csapatépítő programok szervezése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló feladatkörben
  • Magasszintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelemmel és juttatásokkal díjazzuk a munkádat.
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatokkal találkozhatsz.
  • Dinamikus, barátságos csapatban dolgozhatsz, jó hangulatú, családias légkörben.
  • Karrierlehetőséget kínálunk egy stabil hátterű, megbízható magyar vállalatnál.
  • Rendszeres céges programokkal színesítjük a dolgos hétköznapokat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Weinberg 1993-ban Sárospatakon alakult, magyar tulajdonú, ipari létesítmények generálkivitelezésére és acélszerkezetek gyártására szakosodott vállalat. Portfóliójában ipari létesítmények, kulturális épületek, sportlétesítmények, hidak, hangárok és ipari csarnokok egyaránt megtalálhatóak.  A cég mintegy 30 éves fennállása alatt többek közt olyan épületek létrejöttében vett részt, mint a Magyar Zene Háza, a Néprajzi Múzeum, a győri Audi Aréna vagy a Sprinto hazai Szerszámgyártó Üzeme. A Weinberg napjainkban nemzetközileg is elismert, meghatározó piaci szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalat.

Cégünk részt vesz a Magyar Multi és a Modern Mintaüzem Programokban, 4.0 ipari megoldásokat alkalmazunk, és nem csak Magyarországon, de nemzetközi szinten is elöl járunk ipari folyamataink digitalizációjában és a robotikában. Működésünkben és megoldásainkban a fenntarthatóság is kiemelt szerepet kap, elhivatottak vagyunk az iránt, hogy működésünk a lehető legkisebb karbon-lábnyomot hagyja maga után.