PR és marketing munkatárs

  • Cég neve

    VIDEOTON HOLDING ZRt.

  • Munkavégzés helye

    - Székesfehérvár, Székesfehérvár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalatcsoport külső és belső rendezvényeinek szervezése, lebonyolítása, mint például
    • Munkavállalói programok, előadások, sportrendezvények
    • Családi napok
    • Visitor programok, pályaorientációs napok
    • Üzleti rendezvények, delegációk fogadása
    • Sajtótájékoztatók illetve egyéb sajtónyilvános események
  • (Elsősorban) a rendezvényekkel kapcsolatos kommunikációs feladatok ellátása
    • kreatív anyagok elkészítése
    • Rendezvények népszerűsítése, résztvevők adminisztrálása, kezelése
  • Rendezvényekkel kapcsolatos szerződéskötések menedzselése, kapcsolattartás a beszállítókkal, szolgáltatókkal
  • Rendezvényekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Több projekt egyidejű menedzselésének képessége
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kreativitás
  • 2-3 éves releváns területen szerzett tapasztalat
  • Rendelkezésre állás rendezvények idején

Előnyt jelent

  • Fotózási, videózási ismeretek
  • Photoshop, Adobe Illustrator vagy más grafikai szoftver ismerete
  • Szervezési feladatokhoz releváns kapcsolati háló
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Rekreáció és egészségmegőrzés

Céginformáció

Szereted a pörgést, a szervezést, ha sok emberrel kell kapcsolatot tartanod?

Tudsz párhuzamosan több eseményt szervezni és jól kommunikálsz? Keresed a kreatív, új megoldásokat?

Akkor köztünk a helyed! A VIDEOTON HOLDING ZRt. székesfehérvári központjába

PR és marketing munkatársat keres min. 2-3 év tapasztalattal, elsősorban rendezvényszervezés területéről.