Poszternyomtató

  • Cég neve

    Digitalpress Kft.

  • Munkavégzés helye

    1065 Budapest, Jókai utca 34.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Mutoh illetve HP Latex 335 szélesformátumú nyomtatók kezelése

  • a munka átvétele a kiadványszerkesztőtől,
  • színhelyes nyomtatás, szükség esetén a gép beállításainak vagy a színprofiloknak a megváltoztatásával,
  • fóliázás, kasírozás Easymount Sign laminálógéppel,
  • az anyag- és alkatrészkészlet folyamatos figyelése, rendelése,
  • az elvégzett munka adminisztrációja.

A munkavégzés nehéz tekercsek mozgatásával jár, így elsősorban jó/erős fizikummal rendelkezők jelentkezését várom.

Elvárások

  • felelősségteljes és pontos munkavégzés
  • hasonló területen való jártasság
  • türelmes, segítőkész együttműködés a kollegákkal és ügyfelekkel

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • korszerű technológia, modern munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • versenyképes jövedelem
  • jó csapatmunka

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

18 éve működünk Budapesten, és büszkén mondhatjuk, hogy a digitális nyomtatás egyik meghatározó tényezője vagyunk. Cégünk igen innovatív, a legfontosabb termelőberendezések 3 évente újra, az akkori legkorszerűbbre cserélődnek le.
A munkavégzés helye: 1066 Budapest, Jókai utca 34.