Postahivatal vezető / üzletvezető

  • Cég neve

    MBE Magyarország Kft

  • Munkavégzés helye

    1062 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 300e - 350e Ft havi bér Nettó 50e - 300e Ft havi jutalék

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Az üzletvezető felel a teljes MBE Center napi operatív működésének irányításáért, a hozzá kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátásáért, és ügyfeleink igényeinek precíz, gyors kiszolgálásáért. Feladatai közé tartozik meglévő ügyfelekkel való kapcsolat ápolása, illetve új ügyfelek szerzése B2B szektorban.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Több mint 3 éves tapasztalat postai/szallítmányozói munkakörben
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • A Windows rendszer - Excel, World, és az Outlook kiváló ismerete

Előnyt jelent

  • Szállítmányozási, fuvarozási, kiscsomaglogisztikai tapasztalat ( DHL, Fedex,TNT, UPS, Magyar Posta )
  • Proaktív, kiváló kommunikátor és ügyfélorientált hozzáállás
  • Precíz munkavégzés
  • Motivált, pozitív személyiség

Amit kínálunk

Betekintést kapsz a világ egyik vezető szállítmányozási, csomagküldő cég életébe. Megtanulod azt a KNOW-HOW-t amit cégünk lassan 40 éve folyamatosan épít és fejleszt. Dinamukus csapat, ahol angolnyelv tudásodat napi szintent tudod kamatoztatni.

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Több mint 2800 üzlettel , 11,000 munkatársunkkal az MBE a szállítási, csomagolási, nyomtatási szolgáltatások és marketingmegoldások vezető szállítója. Kis- és középvállalkozások ("kkv-k") és fogyasztók számára világszerte. Mail Boxes Etc. ("MBE") 1980-ban alakult a kaliforniai San Diegóban (USA). Idővel a világ egyik legnagyobb nemzetközi franchise-vállalkozói hálózatává fejlődött, amely kiskereskedelmi alapú szállítási, logisztikai, nyomtatási, marketing és kommunikációs megoldásokat kínál üzleti és magánügyfeleknek.

A "jelentkezem" gombra kattintva csatolja Önéletrajzát.