Budapest I. Kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet logo

Postafőnök

    Budapest I. Kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet

  • Munkavégzés helye

    1015 Budapest, Batthyány utca 1.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
A Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat GAMESZ üzemeltetésében lévő, Budapest Batthyány u. 1. szám alatti postahivatalban erőforrások biztosítása, hatékony munkaszervezés kialakítása, a meghatározott értékesítési folyamatok megszervezése és működtetése, a posta munkavállalóinak fejlesztése, helyi szintű oktatása, tudásszint felmérése, ügyfélszolgálati tevékenység ellátása, kapcsolattartás a gazdaság helyi szereplőivel a piaci pozíció megtartása és megerősítése érdekében. Folyamatos kapcsolatot tart az igazgatóval, a gazdasági igazgatóval és a műszaki- és vagyonkezelési igazgatóval, az intézmény egyéb szervezeti egységeivel, valamint munkájához szükséges egyéb külső szervekkel, különösen a Magyar Posta Zrt.-vel.

Elvárások

Pályázati feltételek:

  • Középiskola/gimnázium (érettségi bizonyítvány),
  • magyar állampolgárság
  • büntetlen előélet
  • cselekvőképesség
  • megbízhatóság, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • postaforgalmi végzettség

•         hasonló területen szerzett tapasztalat

Céginformáció

Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I.  törvény, továbbá a Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat GAMESZ belső szabályzatainak a rendelkezései az irányadók.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
•         fényképes szakmai önéletrajz
•         képesítést igazoló okiratok másolata
•         3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
•      nyilatkozatot arról, hogy hozzájárul a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez

A "Jelentkezem" gombra kattintva küldheti el pályázatát.

Kapcsolattartó: Solymos-Édelmayer Éva