Portfólió elemző munkatárs

  • Cég neve

    Merkantil Bank Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Rendszeres és ad-hoc riportok készítése a bank portfóliójának kockázati profiljáról,
  • kockázatkezeléssel kapcsolatos adatok szolgáltatása, kockázati elemzések készítése,
  • a szakterületek munkájának folyamatos támogatása,
  • meglévő folyamatok elemzése, szakmai egyeztetése,
  • a hitelkockázat kezelési folyamatok részletes ismerete,
  • a kockázatkezelési folyamatok felmérése, hatékonyságjavító javaslatok előterjesztése.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség,
  • Statisztikai ismeretek,
  • Microsoft Office haladó felhasználói ismerete, különös tekintettel az Excelre,
  • VBA programozási ismeretek, vagy SQL ismeretek,
  • Elemző készség és logikus gondolkodás,
  • Jó analitikai képességek, rendszerszemlélet,
  • Asszertivitás,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent

  • Üzleti elemzői gyakorlat,
  • projektmenedzsment ismeret,

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • heti 2 nap home office

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Céginformáció

A Merkantil Bank Zrt. a legnagyobb hazai pénzintézet, az OTP Bank Nyrt. 100%-os tulajdonában van. Bankunk 35 éves múlttal a lízingpiac egyik legnagyobb szereplője. A munkavállalói létszáma meghaladja a 300 főt. Gépjármű-, termelőeszköz- és flottafinanszírozási tevékenységével egyedülálló módon, teljes körű lízingszolgáltatást nyújt a lízingpiacon.

Új munkatársat keresünk PORTFOLIÓ ELEMZŐ MUNKATÁRS munkakörbe

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, akkor kattintson a „JELENTKEZEM” gombra.