Rosenberger Automotive Cabling Kft. logo

Portás

  • Cég neve

    Rosenberger Automotive Cabling Kft.

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény, Necső telep

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • A telephely és az iroda épület körüli rend ellenőrzése és fenntartása
  • Portai szolgálat ellátása, a személy- és teherforgalom ellenőrzése
  • A létesítmény beléptetési rendjének betartása és betartatása
  • árőrszolgálat Személykíséret
  • Épületbejárás (rendellenességek észlelése és jelentése)
  • Őrutasítás betartása
  • Biztonságtechnikai eszközök működtetése
  • Tűzjelző, valamint a biztonsági monitor megfigyelése, szükség szerinti intézkedés

Elvárások

  • Határozott fellépés
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Személy és vagyonőr végzettség
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Munkába járás költségtérítés
  • Minőségi munkaruha
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Modern ipari környezet, változatos feladatok

Céginformáció

A német családi tulajdonban lévő Rosenberger a nagyfrekvenciás és száloptikás megoldások vezető globális gyártója.
Ügyfeleink közé tartoznak az autóipari, a mobil és telekommunikációs, az adattechnológiai, az orvosi elektronikai, az ipari metrológiai és az elektromobilitási vállalatok.
Magyarországon immáron 20 éve stabilan működő cég , több mint 5.000 főnek biztosítunk munkalehetőséget.
Szeretnél a családias hangulatú Rosenberger Magyarország jászberényi telephelyének 1500 fős csapatába tartozni? Akkor jelentkezz hozzánk még ma!