Portás, őr

  • Cég neve

    IMMO-LAND Kft.

  • Munkavégzés helye

    1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca 52.

  • Fizetés

    Nettó 1 500 - 1 500 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • vagyonvédelmi operátori feladatok ellátása
  • személyek ki- és beléptetése, ellenőrzése, általános recepciós feladatok ellátása
  • kamerák figyelése, védett területre vendégek kísérése
  • dokumentáció kezelése
  • rendkívül események során a szükséges intézkedések megtétele

Elvárások

  • feddhetetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány
  • felhasználói szintű számítógépes (levelező program, internet) és MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent

  • érvényes vagyonőri igazolvány, érvényes különbözeti vizsga vagy mentességet igazoló okirat

Amit kínálunk

  • 24/48-as munkarend
  • próbaidő után cafeteria (OTP SZÉP kártya juttatás)
  • prémium
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • jó csapat, barátságos munkahelyi légkör
  • formaruha biztosítása

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, hogy csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.