Portás- éjjeli őr

  • Cég neve

    SERENITY SOLUTION Kft.

  • Munkavégzés helye

    3527 Miskolc

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok: alkalmazottak, gépjárművek be/kiléptetése
  • útbaigazítja a látogatókat, irányítja a gépkocsikat az épület, a telep különböző területein
  • gondoskodik a tevékenységéhez tartozó rendelkezések betartásáról (pl. blokkoló használat, vendégnyilvántartás vezetése, stb.)
  • üzeneteket vesz fel a vállalatnál dolgozók számára
  • biztonsági előírások betartásának folyamatos figyelemmel kísérése
  • Szolgálati ideje alatt 2 óránként a telepet ellenőrzi és a megadott pontokon lehúzza a kártyáját.
  • Téli időszakban – az udvaros távollétében – köteles a porta előtt, a porta és a kapubejárat előtti részen a havat eltakarítani.
  • Szolgálata alatti eseményeket az ügyeleti naplóba kell rögzítenie

Elvárások

Megváltozott  munkaképességű és nyugdíjas személyek jelentkezését várjuk.
24/48 óra vállalása nem jelent gondot.

Előnyt jelent

Több év tapasztalat hasonló munkakörben.

Amit kínálunk

  • Stabil dinamikusan fejlődő cég
  • Modern ipari környezet, változatos feladatok
  • Családias légkör
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes bérezés

Céginformáció

Miskolcon, 2019 évben újonnan felépített elektronikai hulladék feldolgozó üzemébe cégünk az ország egész területéről fogadja és dolgozza fel egyes elektronikai és fém hulladékokat. Az Serenity Solution Kft miskolci üzemébe portás-éjjeliőr munkatársakat keresünk határozatlan időtartamú munkavégzésre.