Porlakk gyártó

  • Cég neve

    EGROKORR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Fehérvári út 63-65.

  • Fizetés

    Nettó 290e - 290e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Festékgyártó üzemben betanított munkavégzés, porlakkgyártó gépkezelő munkakörben.

Elvárások

Középiskolai /szakmunkás végzettség.
Alapos, igényes és hatékony munkavégzés.

Előnyt jelent

Gépkezelői tapasztalat, megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Mtv. szerinti napi 8 órás munkaidő, délelőtti műszakban,
  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • Családias légkör,
  • Kiszámítható, stabil munkahely.
  • Cafeteria juttatást is biztosítunk.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

Cégünk 150 éves múlttal rendelkező hazai festékgyártó középvállalkozás, mely ipari és lakossági festékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik Érdi telephelyén.
Az EGROKORR Zrt. gyártási palettáján több mint 11000 féle festék szerepel, melyet lakossági felhasználók, ipari vállalatok, kisiparosok, nagykereskedők, egyéni vállalkozók részére dolgozott ki. Különleges festékkínálatában éppen úgy szerepel a nehéz korróziós bevonó anyag, kádfelújító zománcfesték, üvegfesték, PVC festék, huzallakk, karácsonyfadísz-lakk, mint a magas minőségű ipari bevonatok: porlakkok, vízzel hígítható mártózománcok, szilikon fugamasszák.

A "Jelentkezés" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!