Porfestő

  • Cég neve

    Trimble Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1116 Budapest, Kondorfa utca 6-8.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Alumínium alkatrészek elektrosztatikus porfestése
  • A festő berendezés kezelő szinten történő üzemeltetése
  • Elvégzett munkafolyamatok dokumentálása

Elvárások

  • Jó kézügyesség
  • Monotonitás tűrés
  • Terhelhetőség és jó állóképesség
  • Önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Felelősségteljes hozzáállás a teljes munkavégzés során
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

Előny de nem feltétel:
  • Hasonló helyen szerzett tapasztalat
  • Szakmunkás végzettség (porfestő, autófényező)

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, stabil munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőségek és szakmai tréningek
  • Fiatalos, lendületes csapat és családias légkör

Céginformáció

A Trimble (NASDAQ: TRMB) egy vezető globális technológiai vállalat amely geodéziai és pozicionálási információk gyűjtésére és elemzésére összpontosít. A cég a globális helymeghatározási rendszerek, műholdas navigáció, építőipari technológiák, agrárium, szállítmányozás, tervezési és szoftver és hardware megoldások terén kínál fejlett termékeket és szolgáltatásokat.
Az úttörő technológiai innovációk és az ügyfélközpontú megközelítés révén a Trimble hozzájárul a világ fejlődéséhez és a fenntartható jövőhöz, miközben hatékonyabbá teszi a mindennapi életünket érintő folyamatokat és szolgáltatásokat.
A Trimble magyarországi vállalata 2013 óta gyárt finommechanikai kiegészítőket Budapesten és gyökerei 120 évre a MOM Budapest-hez nyúlnak vissza. Ha szeretnél egy nagy hagyományokkal rendelkező de fiatal, lendületes és gyorsan fejlődő csapatba tartozni várjuk a jelentkezésedet.
Amennyiben szeretnél csatlakozni egy dinamikus, csapathoz és szeretnél izgalmas projektekben részt venni, nálunk a helyed: ügyes tanulni és dolgozni szerető Porfestő kollégát  keresünk, akik szakértelmükkel és precizitásukkal hozzájárulnak közös sikereinkhez.

Fényképes önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével.