Porfestő

  • Cég neve

    INCONEX KFT.

  • Munkavégzés helye

    Hundemstraße 136, 57368 Lennestadt

  • Fizetés

    Bruttó 15 - 17 Euro/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Lakhatási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

o fém alkatrészek szinterezése és előkészítése

Elvárások

o autófényezési vagy porfestési gyakorlat
o minimum általános iskolai végzettség
o monotonitástűrés
o megbízhatóság, rugalmasság, pontosság
o önálló precíz munkavégzés

Előnyt jelent

o szakirányú festői (porfestő, autófényező) végzettség
o fémiparban szerzett tapasztalat
o német nyelvtudás
o saját autó a bejáráshoz

Amit kínálunk

o bejelentett magyar- és német munkaviszony (A1)
o bruttó 14-15 euró / óra bérezés + túlóra pótlék
o modern, rendezett munkakörülmények közti műhely munka
o első kiutazás költségeinek megtérítése, kiérkezést követően opcionálisan előleg biztosítása
o munkaruha, szerszámok, védőfelszerelés biztosítása
o ingyenes, jól felszerelt, kulturált, önellátásra alkalmas szálláshely
o helyi képviselet

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem szíveskedjen elküldeni fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra nyomva.