Ponyva készítő, betanított ponyva készítő.

  • Cég neve

    FORTUNA PONYVA Kft.

  • Munkavégzés helye

    2330 Dunaharaszti, Jedlik Ányos út 10.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Telephelyünkre beérkező tehergépjárművek ponyváinak javítása, cseréje.
Gyártási folyamatok elősegítése, támogatása.
Egyszerűbb ponyva termékek gyártása,

Elvárások

Munkájára igényes, megbízható, pontos, képesség csapat munkára.

Előnyt jelent

B kategóriás és targonca jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Megbízható stabil cég, bejelentett állás.
  • Kihívást jelentő, változatos munka
  • Normál munkarend szerint, hétfőtől péntekig.

Céginformáció

Ha szeretnél egy biztos munkahelyet, akkor várunk csapatunkban. Cégünk 21 éve Magyarország egyik piacvezető ponyvakészítő kis vállalkozása. A ponyvakészítésen kívül, vállalunk, ponyvafestést, autófóliázást, reklámtáblák, molinók és minden egyéb reklámozással kapcsolatos munkákat.