Pólónyomó Ninja

  • Cég neve

    Pamutboyz Kft.

  • Munkavégzés helye

    1205 Budapest, Mártírok útja 75.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Különböző gyártástechnológia alkalmazása a megrendelések elkészítéséhez
    (pl.: digitális textilnyomtatás, transzfer és flex fóliás nyomás, szublimációs mintázás textil-, valamint egyéb ajándéktárgyak készítéséhez)
Fontos tudnod, hogy nálunk mindenki több feladatkört megtanul a különböző munkaterületeken. Nem, nem mindent Neked kell csinálni, azért dolgozunk így, hogy forogni tudjanak a csapat tagjai a különböző munkaállomások közt.

Elvárások

  • Precíz és pontos vagy (törekedj a maximumra, mi is arra törekszünk).
  • Tudsz és szeretsz rendszerben gondolkodni.
  • Nem baj, ha nincs releváns tapasztalatod, mi mindenre megtanítunk. De elvárjuk hogy nyitott legyél az új dolgokra, feladatokra.
  • Terhelhető vagy (ha zúdulnak rád a rendelések, akkor sem ijedsz meg, használod az szupererődet és magasabb fokozatba kapcsolsz).
  • Önállóan és csapatban is megállod a helyed - Nálunk minden pozícióban pontos az együttműködési készség, nem egyedül kell megváltani a világot.
  • Vállalod a felelősséget (nem probléma ha hibázol. Az a fontos hogy vállald érte a felelősséget és tanulj belőle).
  • Fontos Számodra a rend és a kulturált munkakörnyezet.

Előnyt jelent

  • Hasonló profilú cégnél vagy egyéb gyártásban szerzett tapasztalat
  • Kitartó vagy és a nap végéig kitart az erőd
  • Azonnali kezdés
  • Jól kommunikálsz és barátságos vagy

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Munkábajárási támogatás
  • Próbaidő után Cafeteria
  • Fejlődő, stabil cég
  • Dinamikus csapat, fiatalos légkör, jó hangulat

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Pólómánia Magyarország első interaktív online pólóboltja. Fiatalos, lendületes csapatunk 2006 óta készít egyedi pólókat, pulcsikat, bögréket, kötényeket, baseballsapkákat és egyéb az ügyfelek által személyre szabott egyedi termékeket. Cégünknél kiemelten nagy hangsúlyt fektetünk a termékek, illetve a technológiák minőségére és a folyamatos fejlődésre, mert a legfontosabb szempont, hogy vásárlóink 100%ban elégedettek legyenek. Célunk az, hogy mindenki számára elérhető áron tudjunk magas minőségű egyedi termékeket készíteni akár már 1db-tól is. Ha úgy érzed megfelesz az alábbi feltételeknek és szeretnél egy szuper csapat tagja lenni, akkor jelentkezz hozzánk még ma.

Amennyiben úgy érzed, hogy megfelelsz a munkakör követelményeinek és szívesen dolgoznál nálunk, akkor a "jelentkezés" gomb megnyomását követően csatold fényképes szakmai önéletrajzod FIZETÉSI IGÉNY MEGJELÖLÉSSEL.